Kredyt odnawialny w ROR

Masz chwilowe problemy z gotówką? A może potrzebujesz środków na nieprzewidziane wydatki?

Wybierając Kredyt odnawialny zyskujesz:

  • łatwy sposób zwiększania środków na swoim koncie,
  • kredyt na 12 miesięcy z możliwością automatycznego odnowienia,
  • wygodę- wystarczy, że posiadasz konto osobiste w naszym Banku od 3 miesięcy i regularne wpływy na to konto,
  • minimum formalności,
  • szybką decyzję kredytową,
  • pewność, że każda wpłata środków na rachunek spowoduje, iż kredyt odnowi się o spłaconą część i może być wykorzystywany wielokrotnie w okresie kredytowania.

Kwota kredytu

Kwota kredytu zależy od zdolności kredytowej i średnich miesięcznych wpływów na rachunek z ostatnich 3 miesięcy (minimalny średni miesięczny wpływ – powyżej 865PLN).         

Maksymalna wysokość kredytu w ROR uzależniona jest od średnich miesięcznych wpływów z tytułu osiąganych dochodów na rachunek z ostatnich 3 miesięcy, określana jest w następujący sposób:

  • po 3 miesiącach posiadania rachunku – 2-krotność średnich miesięcznych wpływów,
  • po 5 miesiącach posiadania rachunku – 4-krotność średnich miesięcznych wpływów,
  • po 8 miesiącach posiadania rachunku – 5-krotność średnich miesięcznych wpływów.

jednak nie więcej niż 50 000 PLN.

 

Klientom korzystającym z kredytów oferujemy atrakcyjne ubezpieczenia zabezpieczające życie i zdrowie kredytobiorców. Zabezpiecz siebie i swoją rodzinę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Sprawdź:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,10%: całkowita kwota kredytu w Unikonto Senior w wysokości 5 000PLN, oprocentowanie stałe w wysokości 7,20% w okresie 12 miesięcy, umowa zawarta na okres kredytowania 12 miesięcy, przy założeniu, że przez cały okres kredytowania całkowicie wykorzystywany będzie przyznany limit kredytu do  Unikonta Senior, odsetki płatne każdego ostatniego dnia miesiąca, jednorazowa spłata kapitału na koniec okresu kredytowania. Całkowity koszt kredytu wynosi 534,58PLN, na który składają się: prowizja za udzielenie kredytu  w wysokości 100 PLN, odsetki w wysokości 390,58 PLN, opłata za prowadzenie Unikonta Senior  w całym okresie kredytowania w wysokości 24PLN oraz pełnomocnictwo do rachunku w wysokości 20PLN, bez ubezpieczenia, zabezpieczenie kredytu: weksel in blanco Kredytobiorcy. Całkowita kwota do zapłaty  wynosi 5 534,58PLN.

Kalkulacja została dokonana na dzień 20 września  2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Powyższe wyliczenie ma charakter szacunkowy i nie uwzględnia ewentualnych kosztów dodatkowych związanych z wcześniejszą spłatą pożyczek i kredytów udzielonych przez inne instytucje finansowe